O nas

Luna Music powstała w 1996 roku. Obecnie jest jednym z największych niezależnych wydawnictw muzycznych w Polsce. Staramy się promować najlepszych artystów. Doceniamy dokonania artystyczne nacechowane szczególną oryginalnością i odwagą twórczą. Wspieramy aktywną działalność koncertową muzyków i poszukiwanie przez nich rozwiązań nieoczywistych. W naszej ofercie znajduje się szeroki wachlarz gatunków muzycznych: rock, pop, funk, reggae, blues, muzyka klubowa, piosenka poetycka i aktorska, jazz czy muzyka poważna.

Zdajemy sobie sprawę z bogactwa oferty i z olbrzymiej konkurencji na rynku muzycznym. Dlatego wysoko ustawiona poprzeczka – zarówno w wyrazie artystycznym, jak i formie edytorskiej – stanowi o sile i jest atutem naszych wydawnictw. Współpracujemy z gwiazdami największego formatu o ugruntowanej już pozycji, jak również podejmujemy decyzje o wydaniu i lansowaniu płyt artystów stojących u progu kariery.

Ze szczególną uwagą popularyzujemy muzyków wrocławskich. Dążymy do tego, by marka Luny stała się dla Wrocławian oraz lokalnej sceny muzycznej synonimem wydawnictw wysokiej jakości, jak również lojalności i zaangażowania wobec promowania wyjątkowych postaci świata muzyki i ich ambitnych działań artystycznych, jakie mają miejsce we Wrocławiu.

Dużą wagę przywiązujemy do rzetelnych działań z zakresu media relations oraz kampanii promocyjnych płyt, wspomaganych narzędziami ATL i BTL. Zdajemy sobie sprawę, że nawet najwartościowszy materiał muzyczny pozostanie anonimowy w przypadku zaniedbania kwestii związanych ze strategią komunikacyjną. Dzięki znajomości specyfiki mediów oraz aktywnej i systematycznej współpracy z dziennikarzami kreujemy z sukcesem wizerunek medialny naszych artystów. W centrum naszych działań znajduje się PR produktu, jakim jest płyta. Skuteczność naszych działań potwierdzamy poprzez własny monitoring prasy oraz intern