NA PŁYCIE

1. Wracamy do gry.
2. Daj mi to czego nie da nic.
3. Fire burning.
4. Betonowa kwestia.
5. Open taniec.
6. Football fire.
7. Więcej warty.
8. Nic nie znaczą słowa.
9. Na czarnej liście.
10. Martwa cisza.

STYLEM DOWOLNYM – ETNA KONTRABANDE

etna kontrabande
Numer Katalogowy: LUNCD370
Kategorie: , REGGAE,

Sympatyzujący z formacją Etna Kontrabande dość długo musieli czekać na kolejny album zespołu. Po sukcesie trzeciego albumu (Polityczna ganjah) projekt pod nazwą (Stylem dowolnym) zapowiada się bardzo interesująco. Już pierwszy utwór Wracamy do gry jest huczną zapowiedzią powrotu grupy na reggaeowe sceny muzyczne. Nowy materiał grupy z piętnastoletnim stażem przekonuje swoim pomysłem na muzykę i dojrzałym podejściem do tekstów. Oprócz stricte modern reggaeowych brzmień na płycie nie brakuje zaskakujących aranżacji ocierających się o rock, ska, oraz dub. Wszystko okraszone dobrze wysublimowaną elektroniką.
Zespół zagrał do tej pory ok. 600 koncertów w Polsce i za granicą uczestnicząc w tak prestiżowych imprezach jak United Islands of Prague , Coulours of Ostrava grając u boku takich gwiazd jak: Brooklyn Funk Essentials ,Boban Marković czy Noha.
Etna Kontrabande to grupa znana z wyjątkowo żywiołowych koncertów, podczas których zespół szybko nawiązuje kontakt z publicznością przekazując jej tym samym niezwykły pocisk pozytywnej energii.