ALICJA - PIOSENKI ZE SPEKTAKLU TEATRU MUZYCZNEGO CAPITOL

1. Cuda, cuda
2. Rok czekaliśmy
3. Mroczna kołysanka
4. Po drugiej stronie
5. Ty i twoje wielbłądy
6. Czujemy chaos
7. Zamknij oczy i patrz
8. Wszystko będzie tak jak chcesz
9. To się zaczyna rano
10. Nic nie poczujesz
11. Trzymaj mnie za rękę
12. Niegrzeczne dziewczyny
13. Pocałunek ognia
14. Uciekaj Alilcjo!
15. Sprawiedliwości nie ma, nie było i nie będzie
16. Kołysanka na dobranoc

Prawie wszyscy znają książkę Lewisa Carrolla o przygodach Alicji w Krainie Czarów. Na język teatralny przełożyły ją: Martyna Majewska i Agnieszka Wolny-Hamkało, a Dawid Majewski muzycznie wykreował wyśniony świat. W Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu powstała „Alicja” – wielowymiarowa, pełna fantazji opowieść o poszukiwaniu i tworzeniu swojej własnej tożsamości. Ważnym jej elementem stały się piosenki: pełne poczucia humoru, ruchamiające wyobraźnię – bez względu na wiek, i razem z historią sceniczną stające się antidotum na dosłowność i smutek rzeczywistości.

 

Na płycie zaśpiewali: Justyna Antoniak, Agnieszka Oryńska-Lesicka, Justyna Szafran, Ewa Szlempo-Kruszyńska, Magdalena Szczerbowska, Helena Sujecka, Justyna Woźniak, Emose Uhunmwangho, Klaudia Waszak, Adrian Kąca, Bartosz Picher, Albert Pyśk, Krzysztof Suszek, Michał Szymański, Michał Zborowski.

 

Już po pierwszym przesłuchaniu „Alicji” będziecie razem z nimi nucić „To się zaczyna rano”, „Zamknij oczy i patrz”, „Pocałunek ognia” czy piosenkę Niegrzecznych Dziewczyn.

 

Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla dziecka lub dla całej rodziny, to płyta z piosenkami ze spektaklu „Alicja” jest doskonałym wyborem. To doskonały sposób na wspólne spędzenie czasu, rozwijanie wyobraźni i odkrywanie nowych wartości.

Nie czekaj, zamów płytę już dziś i przygotuj się na wspaniałą podróż w świat Alicji!