ŚLEBODA MIŁOŚCI

Śleboda to po góralsku wolność. Wolność myślenia, wolność podróżowania i poznawania świata, wolność powrotów – a wszystko to z miłości lub dla miłości. Zapraszam więc Państwa na wspólne muzyczne poszukiwania tej kombinacji miłości i wolności, gdyż poetka pozostawiła nam w swoich tekstach nierozwikłane do końca tajemnice, za którymi możemy podążać każdego dnia.

Ta wolność zaowodowała Główna Nagrodą na 23 Festiwalu ‘Pamiętajmy o Osieckiej” a teraz wydaniem płyty pt. „Śleboda miłości”  To takie moje tajemnice – które za pośrednictwem piosenek Agnieszki Osieckiej pragnę przedstawić jako własną historię, opowiedzieć coś o sobie i w muzycznej formie zamanifestować prawdziwą wolną miłość i oddać hołd wolności.

Bo to śleboda i miłość – także ta do muzyki – sprawiają, że każdego dnia nabieram nowych doświadczeń, zarówno muzycznych, jak i życiowych. Dają szansę na spełnianie marzeń, przynoszą szczęście, pozwalają otaczać się gronem bliskich ludzi, którzy są moją siłą. I umacniają we mnie wiarę, że małymi kroczkami, ciężką pracą, pokorą, cierpliwością i z ludźmi, którzy kochają, można osiągnąć każdy cel. Moim jest przejść przez życie szczęśliwie: w zdrowiu, z muzyką i miłością. Jeśli zechcą mi Państwo towarzyszyć w tej podróży choć przez jeden wieczór, będę zaszczycona. Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy kochają i chcą być kochani”!

Dzikuska – wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Leszek Bogdanowicz 

Nie oglądam się za chłopakami – wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Adam Sławiński 

Ja z podróży –  wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Maryla Rodowicz

Na wesoło – wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Seweryn Krajewski 

Byle nie o miłości –  wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Adam Sławiński 

Flirt — wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Edward Pałłasz / kompozycja festiwalowa / Martyna Kasprzycka, Jacek Piskorz 

Dobranoc panowie – wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Agnieszka Osiecka / muzyka: Andrzej Zieliński 

Łatwopalni – wykonawca: Martyna Kasprzycka / słowa: Jacek Cygan / muzyka: Robert Janson