Sofinka - See me in color but paint me all black

Debiutancki album Sofinki „See me in color, but paint m all black” jest barwną eksploracją wszystkich jej stron, namalowany falami głosów i harmonii.

„Podróżując w różnych stylach, ale nigdy nie ograniczana żadnym gatunkiem, stworzyła własną muzyczną sygnaturę, pięknie zaśpiewaną, frazowaną, wolną od rytmu, bardzo dobrze wykonaną zarówno w partiach głównych, jak i w chórkach. Album z klarowną i prostą produkcją i instrumentacją, która wspaniale wspiera kompozycje, a miejscami przenosi je na „nowy emocjonalny poziom”.

„Tworzenie tego albumu było jak przytulenie dziecka, które tłumiłam w sobie przez lata. Poczułam połączenie z tą małą dziewczynką jak nigdy wcześniej, prawie tak, jakbym pozwalając sobie tworzyć z radością i podekscytowaniem, mogła zobaczyć całą siebie na nowo. Ten album opowiada o szczerości w intymnym dzieleniu się wszystkimi częściami mnie. Malowanie mojej barwnej historii falami głosów i harmonii. Opowiadanie o tęsknocie zrównoważonej przez czystą zabawę i uśmiechy. Jest listem miłosnym do kobiety, którą jestem, pozwalając sobie na pożegnanie tego kim chciałam być”. – Sofinka

Tracklista

1. Waves
2. All the wrong words
3. Heart shaped thoughts
4. Oh shit
5. Worst possible way
6. Red
7. Will you miss me
8. Forget about wars
9. Rivers
10. Broken lines
11. I wouldn’t have it any other way