NA PŁYCIE

1.Kobiety są jak pierogi
2. Obiekt seksualny
3. Pigułka
4. Obciążę cię za moja ciążę
5. „I” z kropeczką
6. Jestem poetą
7. Magda, Magdusia
8. Rękawiczki
9. Janek znalazł psa
10. Mam oczy pod pachami
11. Usposobienie przyjemne
12. Pani Eleonora
13. Ptaka
14. Zwierzenia tyrana
15. Smukły kieliszek
16. Tylko raz
17. W poszukiwaniu straconych słów

Debiutancka płyta młodego aktora, który rozpoczął swoją drogę muzyczną od Piwnicy pod Baranami, traktuje o relacjach damsko-męskich w kabaretowo-aktorskim ujęciu.

„Mam oczy pod pachami, Nie traktuj mnie jak obiekt seksualny, Nie zażyłem pigułki, Obciążę cię za moją ciążę” – to tylko fragmenty tego, co kryje się w „Obiekcie seksualnym”.

Teksty wyszły spod piór Dariusza Rzontkowskiego, Michała Zabłockiego, Zbigniewa Książka, Barbary Stępniak-Wilk, Agnieszki Osieckiej, a muzyka – Zygmunta Koniecznego, Dariusza Rzontkowskiego, Marka Michalaka oraz Wojciecha Waglewskiego.

Artysta przeprowadza słuchacza przez całą skalę emocji erotycznych: od nieśmiałych zachwytów i czułości do namiętności i zazdrości. Nie brakuje również dużej dawki dobrego humoru i dowcipu, który przeplata się z poważnymi i nostalgicznymi tematami.

Projekt zebrał wiele pozytywnych opinii wśród dziennikarzy i odbiorców. Gazeta Krakowska podkreśla, że recital „okazał się prawdziwym hitem i powalił na kolana oglądających. Gotz przenosił widzów w coraz to inne, zaskakująco zmienne klimaty – od lirycznych i sentymentalnych po naturalistyczne, ukazujące daleką od różowej rzeczywistość. Nie zabrakło humoru, satyry i groteski”./Gazeta Krakowska, 10.03.2008/

Obiekt seksualny

SKU: LUNCD232