NA PŁYCIE

1. Baśnie… zanim zaśniesz
2. Wyścig szczurów
3. Szuflada tajemnic
4. Jak James Bond
5. Pamiętnik mamy
6. Chochlik
7. Mój Broadway
8. Z chłopakami to jest tak
9. Masz w oczach szkło
10. Cisza supernowej
11. Niecierpliwość motyla

Szuflada Tajemnic to kolejna propozycja stworzona specjalnie dla dzieci i przez dzieci i Romana Romańczuka.

Roman Romańczuk to ceniony na rynku piosenek dziecięcych twórca tekstów i kompozytor. Jego wcześniejsze projekty zyskały uznanie środowisk edukacyjnych – od przedszkolnych po szkolne. Najnowsza propozycja to zbiór kompozycji dla dzieci w wieku szkolnym. Cechują ją zabawne, inteligentne teksty traktujące o świecie młodych ludzi, a do tego profesjonalnie przygotowana warstwa muzyczna piosenek. W efekcie mamy do czynienia z porcją dobrej muzyki dla dzieci – skomponowaną na miarę gustów młodych słuchaczy, a przy tym dopracowaną w każdym szczególe. Płyta zawiera także instrumentalne wersje utworów (karaoke) oraz książeczkę z tekstami.

Wykonawcami piosenek są podopieczni Klubu Piosenki DEBIUT – wielokrotni zdobywcy licznych prestiżowych nagród na festiwalach piosenki w całej Europie (Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, nagród we Włoszech, na Węgrzech i w Bułgarii). Klub działa pod nadzorem Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego we Wrocławiu i pod patronatem Samorządu Miasta Wrocławia, jest organizatorem i gospodarzem Ogólnopolskiego Festiwalu Młodych Piosenkarzy BUDZIK.

W nagraniach udział wzięli:
Ola i Kasia Pawłowskie, Emilia Borowik, Paulina Gołębiowska, Agnieszka Chryplewicz, Zuzia Pietrzela, Paulina Wojtowicz, Martyna Kubicz, Jagoda Biernacka.

Szuflada tajemnic

SKU:LUNCD161