MUZYKA ZE SPEKTAKLU

Płyta z piosenkami ze spektaklu „Blaszany bębenek”, z kompozycjami Mariusza Obijalskiego do tekstów Wojciecha Kościelniaka. Fantastyczne interpretacje Agaty Kucińskiej, Justyny Szafran, Agnieszki Oryńskiej – Lesickiej, Alicji Kalinowskiej, Katarzyny Pietruskiej, Macieja Maciejewskiego, Tomasza Leszczyńskiego, Artura Caturiana i wielu innych artystów. Jest „Piosenka o czterech spódnicach”, „Muzyk Meyn”, „Cafe Woyke”, „Ameryka”, „Wyciskacze”, „Gdańsk” i dziewięć innych utworów, współtworzących wyjątkowe widowisko.
Mariusza Obijalskiego. Fot. Łukasz Giza

PŁYTA MAKBET NOMINOWANA DO FRYDERYKÓW

TELEDYSK BEZ UDZIAŁU GWIAZD

ZWIASTUN SPEKTAKLU BLASZANY BĘBENEK

Grzegorz Chojnowski, Radio Wrocław: Ten spektakl jest najlepszy, gdy zapomina, że jedyna w sezonie duża premiera Capitolu musi być przebojem. [BLASZANY BĘBENEK (Teatr Muzyczny Capitol we Wrocławiu), 7 X 2018]. Już do kupienia w sklepach muzycznych płyta z muzyką do spektaklu Blaszany Bębenek.

ZWIASTUN SPEKTAKLU MAKBET

Emose Uhunmwangho - ballada o tych co się za pewnie poczuli

Piosenka z 39 koncertu Galowego Przeglądu Piosenki Aktorskiej – „Miłe Panie i Panowie Bardzo Mili”- Piosenki Wojciecha Młynarskiego wydanego w formacie DVD nakładem Luna Music. „Spośród niemal trzech tysięcy utworów, które Wojciech Młynarski zostawił nam odchodząc przed rokiem, wybraliśmy te, które najdotkliwiej opowiadają nasz świat, dziś, tu i teraz, mimo że pisane były w czasach pozornie minionych. Wraz z Jankiem Młynarskim, który jest kierownikiem muzycznym koncertu, i z wspaniałymi aktorami, zapraszamy na to spotkanie, by wspólnie doświadczyć tego, jak bardzo Wojciech Młynarski wciąż z nami jest. Nasz koncert-spektakl składa się z dwóch części. W pierwszej, którą zatytułowaliśmy „Gruz do wywózki”, znalazły się piosenki komentujące rzeczywistość, śpiewane felietony – dowcipne, bolesne, porażająco aktualne. W drugiej części – „Patrz pięknie” – słowami niezwykłych utworów, wśród których znajdą się teksty zupełnie nieznane i dotąd niewykonywane, spróbujemy wspólnie z Wami, Drodzy Widzowie, zastanowić się przez chwilę, jak żyć”

NOWOŚCI

Wojciech Kościelniak/Mariusz Obijalski
BLASZANY BĘBENEK CD

Różni Wykonawcy LAUREACI PIOSENKI AKTORSKIEJ 3 CD

Agata Duda - Gracz
WIELKA PŁYTA DVD

Agnieszka Chrzanowska
BEZ UDZIAŁU GWIAZD CD/DVD

Koncert Galowy
PIOSENKI WOJCIECHA MŁYNARSKIEGO DVD